Лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко розповіла, що кисневі точки у медичних закладах повністю заповнені. За її словами, через це наразі немає додаткових місць, де можна надати допомогу з киснем в інфекційному відділенні обласної лікарні.

Читайте також Ситуація в Івано-Франківську погіршується: область знову лідирує за новими випадками COVID-19

Кобевко зазначила, що багатьох хворих переміщають та переключають на кисневі концентратори. Водночас ситуація в області є непростою, адже багато пацієнтів перебувають у важкому стані. Як зазначила інфекціоністка, кількість ліжок часто збільшують лише "на папері" і від неї відраховують відсоток заповненості.

Однак це неправильно, адже ліжко без кисню і без допомоги медиків, тобто там де не розрахована кількість медичного персоналу, але збільшена кількість ліжок, нічим пацієнту не допоможе,
– наголосила лікарка.

Інфекціоністка зазначила, що впродовж березня – листопада 2020 року було лише 4 точки з киснем. Вона розповіла, що це була дуже складна ситуація, адже не було можливості надавати якісну медичну допомогу.

Чи готові медики вакцинуватися

Кобевко розповіла, що в Чернівецькій області багато медиків відмовилися робити щеплення від коронавірусу. Усе через те, що деякі представники місцевої влади заявили про неготовність вакцинуватися.

"Їхня відмова призводить до того, що лікарі мають сумнів". – зазначила лікарка.

До теми Коронавірус у Львові та області: яка ситуація в лікарнях і скільки нових хворих

Коронавірус у Чернівецькій області: що відомо

  • Від початку пандемії COVID-19 виявили 49 141 хворого на коронавірус.
  • Станом на 17 лютого, від хвороби одужали понад 42 тисячі пацієнтів.
  • На жаль, померли 932 людини.