Поки що невідомо, як саме хакери планують використати отриману інформацію. Європейське агентство вже почало розслідування, повідомляє пресслужба компанії BioNTech.

Варто знати Рейтинг девайсів, в яких серйозні проблеми з конфіденційністю

Європейське агентство нині розглядає два препарати для затвердження – вакцини від компаній Pfizer та BioTech та від компанії Moderna.

У відомстві запевняють, що хакерська атака ніяк не повпливає на терміни затвердження вакцини. 29 грудня відбудеться нарада, на якій вирішуватимуть долю вакцини від Pfizer і BioNTech.

У компанії BioNTech уточнили, що поки що у них немає інформації про те, чи змогли хакери ідентифікувати учасників дослідження або використати викрадені дані у будь-який інший спосіб.

До слова, це вже не перша кібератака, пов'язана з вакцинами проти коронавірусу.

Хакерські атаки стосовно вакцин проти COVID-19

  • Згідно з даними аналітиків IBM, починаючи з вересня хакери проводили глобальну фішингову кампанію щодо організацій, які займатимуться перевезенням вакцини проти COVID-19. Тобто намагались виманити певні дані.
  • Експерти припускають, що атаки може фінансувати конкретна держава, яка переймається через конкуренцію у сфері вакцин. Але поки що не розголошують, яка.