Ібрагім Унверді написав заяву в поліцію на співробітника, який працював на нього впродовж 3 років. Чоловік заявляє, що той намагався заразити його коронавірусом після того, як був спійманий на крадіжці грошей.

До теми Дівчина переплутала лак для волосся з суперклеєм і опублікувала вірусне відео в тіктоці

Ібрагім Унверді має власний автосалон. Зранку, у день інциденту, чоловік зателефонував підлеглому з приводу продажу автомобіля. Після успішного продажу він дав працівнику 215 000 турецьких лір, аби той відніс гроші до сейфа.

У нього навіть був ключ від мого сейфа, я йому повністю довіряв. Пізніше я дзвонив йому кілька разів і не міг з ним зв'язатися. Він відповів на наступний день. Він сказав, що йому потрібні гроші й він вкрав їх, тому що винен лихвареві,
– заявив Ібрагім.

Чоловік стверджує, що перш ніж вкрасти гроші, вже колишній співробітник підлив у його чай слину хворого на коронавірус.

Він купив слину у пацієнта з COVID-19 за 500 турецьких лір і спробував підмішати її в мій напій. Я дізнався про це від одного з моїх співробітників,
– стверджує власник автосалону.

Він додав, що так і не випив тоді напій.

Цікаво, що до чоловіка приставили охорону поліції після того, як він продемонстрував загрози, які йому надсилав співробітник. У повідомленні йдеться, вони підтверджують, що чоловік намагався вбити свого боса за допомогою COVID-19.