Лікування важких випадків дороговартісне

Головна лікарка Городенківської лікарні Олександра Косовець розповіла, що вперше від початку пандемії в області реєструють важкі випадки коронавірусної хвороби серед дітей.

До теми На Прикарпатті розгортають мобільний госпіталь: фото, відео

За її словами, лікування ускладнених випадків дороговартісне, деякі препарати доводиться збирати з усіх аптек.

Вперше за весь період ковіду поступили важкі кисневозалежні діти, в тому числі двоє до року. Сьогодні всі 120 інфекційних ліжок зайняті, 6 реанімаційних заповнені, розгорнули ще 2 додаткових відділення,
– розповіла Оксана Косовець.

Люди не тестуються на COVID-19

Косовець вважає, що вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні.

Температура 37,1-37,2 – багато людей не звертають на неї увагу і продовжують відвідувати громадські місця без обстеження ПЛР,
– зазначила вона.

Яка ситуація з COVID-19 в Івано-франківській області

  • В регіоні фіксують найбільший добовий приріст хворих на COVID-19.
  • За минулу добу в регіоні зареєстрували 618 хворих з підтвердженим COVID-19.
  • У лікарнях не вистачає місць для хворих. 19 лютого в область доставили мобільний госпіталь, зранку 20 лютого його почали облаштовувати.
  • З 22 лютого на Прикарпатті діятиме червона зона карантину, яка передбачає заборону проведення масових заходів та роботу закладів громадського харчування. Уроки в школі для учнів 5 – 11 класів скасували, заняття відбуватимуться дистанційно.