Людям з хронічними і серцево-судинними захворюваннями, а також метеозалежним потрібно бути вкрай обережними. Але варто пам'ятати, що проблеми зі здоров'ям можуть виникати з різних причин.

Увага Повний Місяць у вересні 2021: точні дата і час

Коли в Україні будуть магнітні бурі у вересні

Так, середу 1 вересня очікується підвищена сонячна активність силою 4 бали.

Наступний небезпечний день очікується в четвер, 2 вересня. Тоді ж розпочнеться перше магнітне коливання. На цей день припадає і основна магнітна буря. Активність сонця підвищиться аж до 5 балів – це червоний рівень небезпеки. Триватиме вона лише один день.

Прогноз магнітних бур
Прогноз магнітних бур / Фото Tesis.lebedev

Вплив магнітних бур на здоров'я

У період магнітних коливань у деяких людей можуть виникати такі симптоми: головний біль, запаморочення, підвищений або знижений тиск чи безсоння. Але науковці схиляються до думки, що це співпадіння і магнітні збудження не можуть впливати на людину. Тому якщо ви часто страждаєте від одного з цим симптомів, краще зверніться до лікаря, аби він встановив точну причину захворювання, а не шукайте пояснення в космічних явищах.

Річ у тім, що єдиної думки щодо того, чи дійсно магнітні бурі можуть впливати на самопочуття, в науковій спільноті – немає.

Разом з тим, наслідки магнітних бур можуть бути найрізноманітнішими і позначатись не лише на людях. Наприклад, можуть виникати полярні сяйва. Але частіше магнітні бурі все ж пов'язують із можливими проблемами – зокрема, збоями в роботі електромереж, телефонного і супутникового зв'язку, навігаційних систем тощо.