Експерт з питань управління репутацією Борис Тизенгаузен заявив, що діяльність будь-якого міністра, який би обійняв посаду в розпал пандемії, була б незадовільною для частини українців. Однак він заявив, що Степанов ніколи не ховався від якихось атак, а відповідав на них. 

Читайте також Брехня та фейки, – звільнений Степанов поскаржився на тиск під час роботи главою МОЗ

Де Степанов може себе проявити

За словами Тизенгаузена, Степанов був самостійним та розумним гравцем у політиці ще від того часу, коли очолював Одеську облдержадміністрацію. Експерт зауважив, що ексміністр дуже правильно побудував точку виходу й одразу став частиною нової влади. 

Степанов – розумний гравець, логічний. Я думаю, ми його ще побачимо у політиці,
– припустив експерт. 

Тизенгаузен припустив, що Степанов, як мінімум, може бути присутнім у політичному житті Одеської ОДА. Якщо ж ні, то він точно не зупиниться. Експерт підсумував, що колишніх політиків в Україні не буває.

До теми Є ряд напрямів, – Кравчук назвала вимоги щодо роботи нового очільника МОЗ

Тизенгаузен розповів про роботу Степанова на посаді: дивіться відео

Звільнення Степанова: коротко

  • Відставку Максима Степанова почали обговорювати ще у 2020 році. Дехто звинувачував його у корупційних схемах та поганій боротьбі з COVID-19.
  • Верховна рада 18 травня проголосувала за його звільнення з посади. Перед цим з відповідним поданням до парламенту звернувся прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
  • Степанов вже прокоментував свою відставку. Він заявив, що не розуміє, якою є причина його звільнення. 
  • Варто зауважити, що основним претендентом на посаду міністра охорони здоров'я є головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.