Нові ліки представила індійська фармкомпанія

Препарат буде доступний під торговою маркою Tocira. Виробник зазначив, що новий препарат розроблений для лікування COVID-19, з урахуванням характерних особливостей штаму Дельта.

До теми Аби уникнути падіння рівня антитіл проти Дельта: Sinovac потрібно три дози

Що очікують від препарату

  • Ліки повинні знижувати ризик смерті серед пацієнтів, госпіталізованих з важкою формою COVID-19.
  • Скорочувати час одужання.
  • Знижує потребу у ШВЛ.

Деталі про виробника

Індійський препарат вироблятимуть на заводі компанії Hetero в Хайдарабаді, його розповсюджуватимуть під назвою Tocira. Перші партії препарату повинні з'явитись до кінця вересня.

Це схвалення є надзвичайно важливим для безпеки постачання в Індії, враховуючи глобальний дефіцит тоцілізумабу. Ми будемо тісно співпрацювати з урядом, щоб забезпечити справедливий розподіл,
– зазначив глава Hetero Group.

Тоцілізумаб – що відомо про діючу речовину
Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) ще у червні схвалило екстрене використання тоцілізумабу для лікування дорослих і дітей у віці від 2 років і старше, госпіталізованих з COVID-19. Вперше препарат був схвалений FDA 11 років тому для терапії ревматоїдного артриту у дорослих.

До слова, нещодавно, 4 вересня Україна отримала партію ліків проти коронавірусу з США. Йдеться про препарати – Bamlanivimab та Etesevimab. Загальна вартість вантажу сягає 20 мільйонів доларів США.

Детально Україна отримала від США інноваційні ліки проти COVID-19