Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що відповідне рішення було прийнято на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 17 лютого.

Читайте також В Івано-Франківську розгортають мобільний госпіталь: фото, відео

Заборони господарської діяльності в інших областях поки немає. Саме про це я повідомляв в участі в політичному ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера". Зараз мова йде саме про Івано-Франківської області,
– наголосив Ляшко.

Жодних додаткових обмежень чи заборон по Чернівецькій області та Закарпаття не приймалося.

"Але, якщо проаналізувати спалаху в Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях, а це три критично зростаючі області за кількістю випадків, то можемо чітко простежити, що це пов'язано саме з масовим пересуванням туристів, тому, особливо будемо стежити за епідемічною ситуацією саме в цих регіонах, і в разі необхідності будемо відповідно реагувати", – додав головний санітарний лікар.

До слова, рішення про заборону або припинення будь-якої господарської діяльності в регіоні приймається виключно на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відповідно до показників захворюваності.


Ризик смерті від коронавірусу / Джерело: European Journal of Epidemiology / Інфографіка 24 каналу