Під час візиту на Івано-Франківщину Віктор Ляшко розповів, що ситуація в області майже критична попри те, що там виконувалися всі доручення уряду.

До теми Ситуація в Івано-Франківську погіршується: область знову лідирує за новими випадками COVID-19

Віктор Ляшко
“Ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби залишається напруженою, а в Івано-Франківській області, я б сказав, майже критичною”.

Тож для того, аби розвантажити лікарні, в області планують ввести ще 600 ліжкомісць. Вони матимуть централізований доступ до кисню, а поруч з ними буде чергувати підготовлений персонал.

Що відомо про ситуацію в лікарнях Франківська:

  • В Івано-Франківській області один з найбільших рівнів захворюваності на 100 тисяч населення і другий найбільший рівень за кількістю зайнятих ліжок – у середньому 73%.
  • В Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні, яка приймає хворих на коронавірус, зайняті всі ліжкомісця. Хворі лежать у коридорах, їдальнях і кабінетах лікарів. Медичний персонал розгортає додаткові ліжкомісця у міському перинатальному центрі.
  • У міській клінічній лікарні №1, яка теж приймає хворих на коронавірус, зайнято 80% ліжкомісць.
  • У міській клінічній дитячій лікарні станом на 16 лютого лікувалось 83 пацієнти. 3 дитини перебували у реанімації.
  • У багатьох населених пунктах області заповненість ліжкомісць у лікарнях становить більш ніж 90%.
  • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що у місті мусять залучати додатковий медичний персонал. Також готові відкрити ще 2 лікарні.

За минулу добу в Івано-Франківській області зафіксували 646 нових хворих на коронавірус. Ще 9 пацієнтів померли. Натомість виписали 390 людей