Також у ВООЗ закликали громадськість бути обережнішими у зв'язку з виявленою мутацією коронавірусу. Про це заявив представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Девід Набарро, пише BBC.

Читайте також У Великій Британії новий вид коронавірусу поширюється швидше, аніж SARS-CoV-2

Девід Набарро
“Цей тип вірусу більш заразний, але не здається небезпечним. Дані змушують припускати, що це радикально не змінить пріоритети у боротьбі з вірусом у Великій Британії”.

Передумови заяви ВООЗ

Влада Великої Британії виявила новий вид коронавірусу. За словами глави британського МОЗ Метта Генкока, з понад однієї тисячі виявлених випадків нового виду коронавірусу, переважна частина була зафіксована на півдні Англії.

Чи небезпечні мутації коронавірусу

  • Коронавірус – це РНК-вірус, тобто сукупність генетичного матеріалу, який при контакті з господарем створює нові копії себе.
  • РНК-віруси, такі як грип та кір, більш схильні до змін та мутацій у порівнянні з вірусами ДНК, такими як герпес, віспа та вірус папіломи людини.
  • Зазвичай такі зміни для РНК-вірусів є нормальними, але от стійкість мутації до антитіл може становити небезпеку майбутньої вакцинації проти COVID-19.