Відомо, що багато з пацієнтів скаржилися на болі в суглобах, головні болі, зневоднення й нудоту. У деяких випадках повідомляли про висипання на руках і ногах.

До теми Через спалах загадкової лихоманки в Індії закривають школи

Журналісти розповіли, що смертельні випадки в Індії спричинили хвилю паніки серед місцевих жителів. Вони обговорюють загадкову лихоманку.

Що це за невідома лихоманка

Також лікарі у багатьох із захворілих виявили зменшення кількості тромбоцитів – компонента крові, який допомагає утворювати згустки під час тяжкої форми лихоманки денге.

Тож, фахівці у кількох постраждалих районах вважають, що основною причиною смертей могла стати лихоманка денге. Це вірусна інфекція, яку переносять комарі. Представниця департаменту охорони здоров'я Фірозабадського району Ніта Кульшреста сказала, що хворі діти в лікарнях помирають дуже швидко.

Лихоманка денге – що це?
Це гостре вірусне захворювання, поширене у тропіках, в Індії циркулює приблизно 100 років. Майже 70% випадків хвороби зареєстровано у країнах Азії. Є 4 різновиди вірусу денге. Імовірність смерті дітей від захворювання в п'ять разів вища, ніж у дорослих.

Що відомо про спалах хвороби

Джерело: Times of India

  • Відомо, що від хвороби у штаті Уттар-Прадеш померли 68 людей, 40 з яких – діти. Поки що жодний випадок не був пов'язаний з COVID-19.
  • Велику кількість випадків захворювання зареєстрували в районах Агра, Матхура, Майнпурі, Ця та Касгандж, найбільше постраждав район Фірозабад.
  • Пацієнтів з вірусною лихоманкою приймають в COVID-палати. Діти, що виживають, зазвичай одужують за 2 тижні.