Кореспондентка Анна Черненко розповіла, що у лікарні №17 на вихідних запрацювало хірургічне відділення до хворих на коронавірус – там є 60 ліжок. Буквально за 1 – 2 дні це відділення заповнилось вже на третину.

До теми Харківське метро в локдаун: Терехов розповів, як курсуватиме транспорт

Завідувач відділення лікарні №17 Роман Єлісєєв розповів, що відділення, які розраховані на 60 людей, насправді приймають значно більше пацієнтів.

Ми стараємось не використовувати ліжка у коридорах, адже це неприємно для пацієнтів. Однак деякі дзвонять у швидку і кажуть, що готові лягати в коридор,
– зауважив Єлісєєв.

Також у лікарні чекали кілька років на відкриття відділення дитячої травматології. Однак замість того, щоб почати приймати дітей – туди будуть госпіталізувати саме хворих на COVID-19.

У реанімації є 30 ліжок, до кожного підведений кисень. Та спершу там повинні закінчити роботу, також чекають на обладнання ШВЛ, без якого реанімація працювати не може. Тому наразі це відділення не готове запрацювати.

У Харкові критична ситуація з епідемією: дивіться відео

COVID-19 у Харкові: головне

  • За неділю, 11 квітня, у місті зафіксували 415 нових заражень. Водночас у робочі дні кількість хворих – приблизно 1500 тисячі.
  • Також за добу у Харківській області померли 29 хворих.
  • У Харкові активно складали протоколи серед порушників карантину. До прикладу, водії громадського транспорту перевозили більше людей, ніж дозволено. За це їх штрафували на 17 тисяч гривень.
  • У мерії зробили послаблення для закладів харчування – ті можуть працювати на виніс та організовувати літні тераси з дотриманням соціальної дистанції.