Президент поручив завдання Міністерству охорони здоров'я та Міністерству закордонних справ. Робоча група потрібна для співпраці та обміну досвідом з еміратською стороною в питаннях, пов'язаних з вакцинацією проти COVID-19.

Читайте також Україна – наш стратегічний партнер: Зеленський зустрівся з шейхом емірату Дубай

Що ще обговорили під час зустрічі

Під час зустрічі Володимира Зеленського проінформували про заходи, яких вживають в Об'єднаних Арабських Еміратах для протидії пандемії коронавірусу. Мовиться про:

  • значне збільшення можливостей для тестування;
  • заходи безпеки в лікарнях та школах;
  • стратегію вакцинації й доступність для населення, яких безкоштовно щепитимуть.

Президент України відзначив спільні підходи України й ОАЕ щодо боротьби з поширенням недуги. Він також розповів, як наша держава протидіє пандемії коронавірусу і допомагає в цьому іншим країнам.

Ми допомогли багатьом країнам Європи на початку пандемії, відправляли дезінфектори. Ми направляли наших лікарів в Італію,
– зауважив він.

Крім цього, президент підкреслив, що в Україні – один з найнижчих відсотків смертності у Європі. Однак додав, що без вакцин не можна повністю побороти захворювання.

«Ми повинні отримати цього місяця перші вакцини та розпочати вакцинацію. Ми уклали перші контракти. І ми хотіли б пришвидшити терміни вакцинації", – повідомив очільник держави.

Що відомо про вакцинацію в Україні: коротко

вакцинація в Україні, етапи, МОЗ
5 етапів вакцинації проти COVID-19 / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу